rewidex.aramin.net

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Nasze atuty

Email Drukuj PDF

Wieloletnie doświadczenie w zakresie badania sprawozdań finansowych i innych zleceń, w szczególności doradztwa w zakresie organizacji rachunkowości i podatkowego, daje nam stabilną pozycję na rynku finansowo księgowym, a jednocześnie jest gwarancją wysokiego poziomu świadczonych usług.

Naszym celem jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji osób pracujących w podmiocie i czuwanie nad aktualizacją ich wiedzy. Większość pracujących w podmiocie to wykształceni w nowych realiach gospodarczych wysokiej klasy specjaliści wyposażeni w bogate doświadczenie wynikające z dotychczasowej praktyki w zawodzie.

Znajomość aktualnych przepisów prawnych, podatkowych i finansowych oraz najnowszych rozwiązań z dziedziny rachunkowości zapewnia naszym klientom możliwość kompleksowej obsługi, profesjonalizm oraz terminową i rzetelną realizację powierzonych zleceń.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Naszym atutem, oprócz wiedzy i doświadczenia, jest partnerskie podejście do klienta, przejawiające się w udzielaniu wyjaśnień i pomocy w zakresie niejednokrotnie wykraczającym poza ramy standardowej umowy.

Działalność podmiotu jest ubezpieczona w zakresie odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A. w wysokości przekraczającej standardowe wymogi. Dotychczas nie zaistniała potrzeba skorzystania z tego ubezpieczenia.